0 432 223 00 04

Hakkımızda

ÇAĞ Direksiyon Sistemleri olarak, deneyimli ve güçlü teknik kadromuzla yenilikçi, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışıyla müşteri memnuniyeti ilkelerimizden taviz vermeden günümüz standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, sadece garantili hizmet vermekle kalmayıp müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

ÇAĞ Direksiyon Sistemleri olarak Türkiye’nin her yerinden kargo yoluyla göndereceğiniz aracınızın direksiyon kutusu ve pompalarının tamir ve revizyonunu yaparak garantili olarak sizlere ulaşımını sağlıyoruz.

Tarafımıza ulaşan ve son teknoloji test cihazlarına bağlanarak arıza tespiti yapılan direksiyon sistemi, gerekli görülen revizyon işlemlerinden geçerek montaj işlemi yapılıp test edilir. Yapılan son test ve kontroller neticesinde garantili olarak müşterilerimize teslimi sağlanır.